Ексклюзивні ножі ручної роботи № 1 в Україні
Щоденно, 24/7
Без вихiдних

НОЖІ КУХОННІ

НОЖІ КУХОННІ

НОЖІ ВІД СТУДІЇ "ЕКСКЛЮЗИВНІ  НОЖІ "ВІКТОР"
Студія "Ексклюзивні ножі ВіктОр" виготовляє кулінарні ножі для людей, які захоплюються кулінарією та цінують довговічні вироби ручної роботи.
Кожен ніж "ВіктОр" Українського виробництва, виготовлений вручну з точністю та дбайливістю в Києві, Україна

Виготовлені вручну в місті Києві, наші ножі виготовляються з використанням традиційних технологій і матеріалів преміум-класу в поєднанні з сучасними інноваціями. Заснований у 2011 році колишнім шеф-кухарем Віктором Єщенком, ми розуміємо, з чого складається чудовий кухонний ніж. Ми захоплюємося високоякісними ножами та прагнемо до якості дизайну, уваги до деталей та майстерності.

Наші столові прилади є чудовим доповненням до будь-якої кухні, незалежно від того, чи є ви професійним кухарем чи завзятим домашнім кулінаром. Ножі – це більше, ніж просто інструменти для повсякденного використання – це те, що ми використовуємо, щоб готувати їжу, щоб нагодувати себе, готувати незабутні страви, якими ділимося з близькими, і демонструємо наші навички, творчі здібності та талант. Ми віримо, що ваш ніж повинен приносити вам задоволення на кухні протягом усього життя.


Ми завжди раді допомогти вам знайти ідеальні кухонні ножі для ваших потреб і стилю або обговорити догляд за ножем та його обслуговування. Також ми надаємо безкоштовну довічну заточку ножів "ВіктОр".

Береза ​​​- назва видів і корисні властивості

Дата: 19 червня 2024 Переглядів 86 Коментарі 0
Береза ​​​- назва видів і корисні властивості

З давніх-давен біла береза ​​оспівується в літературі та музиці, фігурує у пейзажах українських художників. Береза ​​стала свого роду символом України. Інші назви - береза ​​плакуча, поникаюча, бородавна, звичайна. Схиленою і завислою її називають через своєрідний ріст гілок, а бородавочну — завдяки опуклостям на молодих гілках, що нагадують бородавки.

Читати статтю

Роги лося використовуються для виготовлення руків'я ножів.

Дата: 17 червня 2024 Переглядів 76 Коментарі 0
Роги лося використовуються для виготовлення руків'я ножів.

Ріг лося - це далеко не найпоширеніший матеріал, з якого майстри воліють виготовляти рукояті своїх ножів. Більшість майстрів воліють працювати з більш щільними і міцними рогами, наприклад, самбара або білохвостого оленя. Однак це не означає, що роги лося абсолютно непридатні для того, щоб стати гарною рукояткою для ножа. Таке твердження далеке від правди, а тому в жодному разі не кидайте цю ідею.

Читати статтю

Дамаск, Damasteel та булат

Дата: 18 жовтня 2023 Переглядів 322 Коментарі 0
Дамаск, Damasteel та булат

В цілому, як традиційний дамаск, так і Damasteel мають красу та унікальність, які роблять цей матеріал відомим. Damasteel, проте, може бути найкращим варіантом, якщо ви шукаєте високопродуктивний дамаск, або вас цікавить нержавіючі властивості. Damasteel має дещо інший візерунок на відміну від традиційного дамаска, і візуальні стилі, що виходять, є відмінною особливістю.

Читати статтю

Структура ножа: як називаються частини клинка та рукояті

Дата: 07 квітня 2023 Переглядів 886 Коментарі 0
Структура ножа: як називаються частини клинка та рукояті

Чим погано називати частини ножа так, як звик (хоч і неправильно)? Ну, хоча б тим, що вас не розумітимуть на форумах і найфовках, або розумітимуть неправильно, або все ж таки зрозуміють, але приклеять вам образливий ярлик нуба. Отже, розглядаємо схему, читаємо пояснення та запам'ятовуємо.

Читати статтю

Як точити кухонні ножі? Поради від Євгена Клопотенка

Дата: 28 червня 2022 Переглядів 357 Коментарі 0
Як точити кухонні ножі? Поради від Євгена Клопотенка

Щоб приготування їжі було в радість, важливо не тільки мати під рукою хороші якісні ножі. Потрібно ще знати, як правильно їх заточити. Саме про це я і хочу сьогодні вам розповісти.

Читати статтю

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)