Ексклюзивні ножі ручної роботи № 1 в Україні
Щоденно, 24/7
Без вихiдних
 ДОГЛЯД ЗА МИСЛИВСЬКИМ НОЖЕМ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА МИСЛИВСЬКИМ НОЖЕМ

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИСТИТИ МИСЛИВСЬКИЙ НІЖ РУЧНОЇ РОБОТИ
Як зберегти якість і доглядати за своїм мисливським ножем

Мисливські ножі є необхідними інструментами не лише для різання бекону, а й під час полювання або в поході. Як і інші інструменти, ці ножі також потребують належного догляду та догляду, як і ваші туристичні черевики чи намети. Хороший мисливський ніж є основним продуктом. Він виконує безліч функцій, починаючи від обробки поля, здирання шкір і різання до того, щоб бути вашим основним інструментом під час подорожі по лісі, лугу, полю або блукання по вашій садибі. Це ваш надійний супутник у всьому, що ви можете зробити своїми руками, тому він повинен бути чистим і готовим до роботи в будь-який момент.
 
Щоб зберегти якість вашого ножа, вам потрібно вживати різноманітних заходів, які допоможуть збільшити термін його служби. Тут ми перерахували заходи, які ви можете вжити для підтримки якості ваших мисливських ножів.
 
Зберігаючи ніж, переконайтеся, що він сухий і чистий. Мисливський ніж може легко намокнути і забруднитися; тому перед зберіганням рекомендується тримати його в чистоті та сухості. Постійне поводження може перенести піт з наших рук на ніж. Піт містить сіль і аміак, які можуть проникати в метал і викликати корозію. 
Зазвичай ці ножі можна мити в посудомийній машині; однак для їх очищення необхідно розуміти правильну техніку. 

Ось чому знання того, як почистити мисливський ніж, так важливо, оскільки правильний догляд і догляд допоможуть зберегти його працездатність і значно збільшать термін його служби. З іншого боку, ніж за неналежним доглядом, він більш схильний до корозії, пошкоджень.

ОГЛЯД ТОГО, ЯК ПРАВИЛЬНО ПОЧИСТИТИ МИСЛИВСЬКИЙ НІЖ
ОЧИЩЕННЯ КРОВІ З МИСЛИВСЬКОГО НОЖА
Ніколи не допускайте висихання крові на вашому мисливському ножі, тобто не на лезі, ані на рукоятці. Засохла кров і шматочки тканин від потроху ускладнюють очищення ножа і не дозволяють йому бути готовим до використання, залишаючи вас без ножа.

Якщо у вас немає доступу до води, принаймні протріть лезо та ручку якомога краще, поки кров ще волога. У вас немає ганчірки? Ось для чого потрібні штанини. Наступного разу ви не забудете тримати в мисливській сумці ганчірку, щоб витерти руки та ніж.

Часто рекомендують використовувати перекис водню, оскільки вона дуже ефективна для очищення крові (особливо з тканини). Але перекису водню немає місця в очищенні мисливського ножа, оскільки вона може викликати корозію. 

Якщо кров і тканини висохнуть на вашому ножі, тепліша вода допоможе пом’якшити і послабити гній з ножа. Однак майте на увазі, що використання окропу або гарячої води може пошкодити деякі матеріали ручок, а тривале замочування пошкодить деякі матеріали ручок, наприклад, дерево, перламутр і вушка. Краще промити в теплій воді, почистити щіткою, а потім знову промити, поки не зчистите ножа до останньої плями.
 
ОСТАННІ ДУМКИ ПРО ТЕ, ЯК ПОЧИСТИТИ МИСЛИВСЬКІ НОЖІ
Регулярне й регулярне очищення вашого мисливського ножа забезпечить максимальний робочий стан, тож ви ніколи не залишитеся без ножа, коли він вам найбільше потрібен.

Як ви можете бачити з наведених вище вказівок, почистити мисливський ніж не складно і навіть не вимагає багато часу . Пам’ятаючи про це та наскільки важливо завжди мати при собі хороший ніж, насправді немає виправдання тому, що у вас брудний ніж.
Бережіть свій ніж, і він подбає про вас!

Використовуйте ніж тільки для того, для чого він призначений. 

Коментарі

Написати коментар