Exclusive handmade knives No. 1 in Ukraine
Every day, 24/7
No days off
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота
МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота

МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН - ніж мисливський замовити, ручна робота

Загальна довжина клинка mm: 275±05 мм
Матеріал леза Мартенситна легована сталь N690
Твердість клинка (метал): Загартованість - 61 HRC
Матеріал руків'я: g10 cклотекстоліт
Довжина леза 132±05 мм
 • Availability: Під замовлення
15,000.00 грн.
Order in 1 click
We will call you back and clarify the details
Sheath

Description

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Назва ножа - МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН (коричневий), мисливський ніж
Тип ножа: Фіксований клинок
Бренд: Студія "Ножі ручної роботи Павла Гончаренка"

Матеріал леза: Мартенситна легована сталь N690
Сталевий лист: Ціліснолитий, на всю довжину ножа
Заточення леза: Шабельне двостороннє, ніж готовий до роботи.
Марка сталі: N690 (гаряча обробка з прокаткою в поздовжньому та поперечному напрямку)
Твердість леза:   61 HRC
Загальна довжина: 275 мм
Довжина леза: 135 мм
Ширина леза: 33 мм
Товщина леза: 4 мм
Шліфування леза: Шліфований, травлений
Матеріал больстера: Латунь цільнолита
Довжина руків'я: 140 мм
Товщина руків'я: 25 мм
Руків'я:  g10 Склотекстоліт
Інкрустація руків'я: бурштин, стабілізований кап клена, мозаічні пін і темлячна трубка
Колір руків'я: Темно-коричневий
Просочення руків'я: Відсутнє
Покриття руків'я: Відсутнє
Отвір для шнурка (під темляк): Є
Темляк - Темляк з шкіряного шнура 3мм
Піхви: кап клену, шкіра чепрак, прошиті вручну вощеною ниткою, підвіс з'ємний


Модель: МИСЛИВЕЦЬ БУРШТИН
Номер моделі: 019
Країна народження: Україна
Ремісник: Майстер Павло Гончаренко, м. Іванків, Україна ("Ножі ручної роботи Павла Гончаренка")
Найкраще використання: Полювання, поділ тушки, нарізка
Стан ножа: новий
Ціна вказана разом з піхвами.


Ніж заточений, не є холодною зброєю.

З цієї сталі у виробництві роблять різальні інструменти, пилки, знімні леза. Використовують у виробництві медичних інструментів.
Високі антикорозійні властивості! Ножі добре показали себе у вологих умовах.

Оригінальний дизайн.

Рукоятка піддана до спеціальної водовідштовхувальної обробки. 


Наявність регулярно змінюється, при підтвердженні Вашого замовлення ми повідомимо про наявність або термін готовності товару. Виріб може трохи відрізнятися від представленого на фото.


Особливості  сталі N690

Мартенситна легована сталь N690 виробляється корпорацією Воhlег-Uddeholm Gmbh & Со, що має свої підприємства в Австрії, Німеччині, Південній та Північній Америці. Друга назва сплаву це австрійська кобальтова нержавіюча сталь. Завдяки високій якості та експлуатаційним характеристикам та плюсам її успішно реалізують у багатьох країнах світу для виготовлення ножів та інших цілей.
Сталь виготовляється за технологією електрошлакової переплавки. Має рівномірно розподілену карбідну структуру кристалічної решітки за відсутності шкідливих домішок. В результаті термічної обробки та кування ударна в'язкість матеріалу збільшується без втрати твердості. Наявність легуючих добавок у хімічному складі сталі забезпечує стійкість до корозії.

Галузь застосування
Сталь визнана хорошим матеріалом для серійного виготовлення довгомірних та тактичних ножів, технічні характеристики яких допускають експлуатацію у важких та екстремальних умовах. Леза зі сталі N690 здатні витримувати не тільки поздовжні, а й сильні бічні навантаження при дії на злам і проворотах.
Завдяки стійкості до впливу корозії та агресивних середовищ сталь застосовується при виготовленні ножів для дайвінгу, гарпунів для підводного полювання та іншого спортивного обладнання.
Цю сталь застосовують при виготовленні ножів такі відомі європейські бренди, як Вокег, Spyderco, Вепсhmade та Ехtгеmа Ratio. Виготовлені леза мають прекрасні ріжучі властивості, міцні, довговічні, добре заточуються і тримають край. Наявність легуючих елементів у складі забезпечило високу корозійну стійкість за збереження пластичності. При необхідності існує можливість термічного загартування до 60 НКР.

Техніко-фізичні характеристики сплаву дозволяють використовувати його в машинобудуванні для виготовлення інструменту, фрез, свердел, деталей підшипників та відповідальних вузлів, що працюють при високих механічних навантаженнях. Сталь відрізняється підвищеною зносостійкістю та допускає можливість термічної обробки.
Стійкість до впливу вологи та хімічних речовин дозволяє застосовувати сталь у харчовій та фармацевтичній промисловості для виготовлення ріжучого інструменту та подрібнювачів. При цьому враховується екологічна чистота матеріалу та повна відсутність домішок.
АНАЛОГИ
За своїм складом steel N690 є близьким аналогом російської сталі 95X18, німецької Х102СгМо17, японських / (3-10 і А115-10, французької 2100СО17, американської 440 С. У Швеції виробляють аналог Sandvic 12С27).
СКЛАД
Сталь N690 містить:
■ 1,08% вуглецю (С), який надає твердості матеріалу та підвищує міцність;
■ 17,3% хрому (Сг) для отримання антикорозійних властивостей, підвищення зносостійкості та зміни умов загартовування;
■ 1,1% молібдену (Мо) для зниження крихкості, підвищення пластичності та стійкості до впливу високих температур;
■ 0,1% ванадію (V) для посилення пружності металу та інертності до дії агресивних середовищ;
■ 1,5% кобальту (Со) підвищення жароміцності і поліпшення механічних властивостей;
■ 0,4% марганцю (Мп) підвищення твердості;
■ 0,4% кремнію (5|) для покращення стабільності сплаву та посилення зносостійкості.
Наявність кобальту в хімічному складі металу робить кристалічну структуру N690 більш однорідною та стійкою до механічних навантажень.

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ СТАЛІ N690 ДЛЯ НОЖІВ
Використання австрійської сталі N690 дозволяє виготовляти якісні нержавіючі ножі різного призначення. Завдяки своїм фізико-технічним властивостям матеріал добре обробляється, здатний до термічної обробки, не схильний до корозії і продається за доступною ціною.
5*ее1 N690 це один із кращих сплавів для виготовлення красивих зносостійких клинків. Просте заточування та тривале збереження гостроти кромки роблять користування простим та зручним. Ви ніколи не пошкодуєте про купівлю або виготовлення ножа із цієї сталі.

Види поставок
Висока якість сталі Вohler N690 забезпечена застосуванням унікальної технології прокатки, розробленої виробником. Металеві листи піддаються багаторазовій гарячій обробці з прокаткою в поздовжньому та поперечному напрямку. Після цього проводиться холодне нарізування матеріалу на смуги.
Спеціально для виготовлення ножів сталь марки N690 поставляється на ринок металопрокату у вигляді сталевих смуг товщиною 3-5 мм, шириною 20-50 мм та довжиною від 250 до 1000 мм. Поперечний переріз смуг прямокутний або з підготовленим поздовжнім скосом, який позбавити виконання ковальських робіт при виготовленні леза. Сталь може мати попередню термообробку або без неї.
Все це дуже зручно, оскільки не вимагає виконання операцій з різання великих листів, дозволяє точно визначати кількість необхідного матеріалу і знижує кількість відходів.
Смуги продаються поштучно. Вартість залежить від геометричних розмірів виробу, товщини та видів попередньої заводської обробки. Для продукції металообробної промисловості здійснюються постачання листа товщиною 2-8 мм заявленого у договорі розміру. За потреби можна замовити будь-який аналог сталей типу N690. Металевий лист продається на вагу.РУКІВ'Я

 G10 склотекстоліт

Склотекстоліт G10 – матеріал для створення рукоятей ножів. Склотекстоліт G10 - композитний матеріал на основі склотканини та епоксидної смоли, використовується для створення рукоятей ножів.

При виробництві G10 скловолокно вимочують деякий час в епоксидних смолах після чого продукт поміщається під прес на тривалий час.

В результаті на виході ми отримуємо дуже міцний, вологонепроникний та ударостійкий матеріал. G10 - матеріал, який чудово піддається обробці та фарбуванню. G10 - використовують у своїх виробах переважну більшість ножових виробників та авторів.

Як приклад можемо навести такі компанії як Spyderco, Benchmade, а з авторів люблять працювати зі стекстотекстолітом Боб Терзуола, Дуейн Карілло та Мік Страйдер. Крім цього практично всі ножі Emerson мають рукояті з G10.

Перед тим як монтувати G10 на лайнери матеріал обробляють піскоструменем, а потім просочують маслом. G10 - матеріал дуже чіпкий і забезпечується, мабуть, надійне утримання ножа в руці. До мінусів матеріалу можна віднести досить агресивне відношення ножів з рукояттю G10 до кишень штанів.

 

Related Products